Ікра Форелі.
 
Форель - один з найсмачніших і корисних представників сімейства лососевих. У форелевої ікри колір варіюється від темно-жовтого до яскраво-червоного. Пружні ікринки діаметром 2-3 мм менше, ніж у інших риб сімейства лососевих. Відмінною особливістю форелевої ікри є її приємний солонуватий смак з помітною гірчинкою і щільною консистенцією, запах злегка морський. Форелева ікра відмінно поєднується з вершковими сирами і вареними яйцями. З цієї причини цю ікру часто використовують при приготуванні канапе, бутербродів та інших закусок. В якості цікавої альтернативи форелеву ікру подають з гарячими млинцями.
 
Ікра горбуші.
 
З усіх представників тихоокеанського роду лососевих, горбуша найчисленніша. Мешкає в Охотському морі, в північній частині Японського моря, поблизу східної Камчатки, на Південних Курильських островах, в Британській Колумбії і південно-східній частині затоки Аляски, але природний ареал постійно розширюється і розселення з місць акліматизації відбувається переважно в західному напрямку. Нереститься в річках Командор, Алеутські і Курильські острови.
 
Ікра горбуші має світло-помаранчеві зерна середнього розміру (3-5 мм), з великим запасом жовтка. Смак його сподобається абсолютно всім - він універсальний, з яскраво вираженим морським ароматом, насичений і в той же час дуже ніжний. Ікринки менш пружні, ніж у форелі, зерно м'яко розчиняється в роті. цей продукт вперше.
 
Ікра кети.
 
Кета - друга за популярністю після горбуші, її ще називають королівською рибою. Кета в природі буває літня: мешкає в північних широтах, та осіння кета :- ареал проживання в південних широтах. Напівпрозорі ікринки насиченого бурштинового кольору, всередині яких можна побачити коричнево-світле насіння зародка, найбільше серед червоної риби. Діаметр їх зерен правильної кулястої форми в середньому становить (5-6 мм.) оболонка пружна, досить щільна, довго зберігає привабливий зовнішній вигляд, але легко кусається. Смак благородний і універсальний. Ікра червоної кети є однією з найжирніших, тому вона має приємний маслянистий смак. Без гіркоти і сильного рибного запаху.
 
Ікра Кижуча.
 
Вона вважається найбільш корисною і поживною. Смак ікри кижуча специфічний і гіркий.
Ікринки досить великі (від 4 мм), темно-червоні з бордовим відливом. Кижуч не є промисловою рибою, так як ця риба невелика за чисельністю і вважається цінною рибою.
 
Ікра Нерки.
Нерка - порівняно невелика дика риба, яка мешкає в північній частині Тихого океану. Його важливою особливістю є те, що харчується він виключно ракоподібними. Їх каротиновий пігмент - хітин - забарвлює м'ясо риби в насичений інтенсивний червоний колір, тому друга назва нерки - червона сьомга. І хоч ікра не найбільша з лососевих (її діаметр до 3 мм), але яскравий витончений колір і ніжна консистенція роблять ікру нерки унікальним делікатесом. Приємна пряна гірчинка, м'які, тануть у роті ікринки і яскраво виражений аромат - ікру нерки не сплутаєш з будь-якою іншою лососевою ікрою.
 
Ікра Чавичі.
 
Чавича відома і під іншою назвою - королівський лосось. Адже це найбільший представник тихоокеанських лососевих, здатний виростати до 180 см в довжину і досягати 60 кг ваги. Не дивно, що ікра чавичі найбільша (від 5 до 7 мм) і також має властивість лопатися в роті. Смак ікринок ніжний, з легкою гіркуватістю. Вилов чавичі дуже обмежений, що ще більше підвищує його вартість.