ГАРАНТІЯ

 

Коли Ви приймаєте рішення купити червону ікру в інтернет-магазині, питання безпеки продукту і його відповідність заявленим характеристиками стоїть особливо гостро.

1. Гарантія якості

ikradim.com.ua - офіційний інтернет-магазин заводу РКП. Виробництво засноване в 1997 році і знаходиться в Київській області, Васильківському районі, с.Пінчуки. Щотижня ми доставляємо свіжу продукцію нашим покупцям і поповнюємо власні залишки свіжою ікрою на складі. На нашому сайті Ви можете ознайомитися з документами, що підтверджують якість та відповідність вимогам законам України.

2. Етикетка

Тільки купуючи червону ікру з етикеткою Ви отримуєте продукт з чітким позначенням складу, виробника і дати фасування. Це зобов'язання виробника "передати" Вам товар з заявленими характеристиками, і в разі невідповідності - зробити повернення.

3. Холодна логістика

Контроль температурного режиму на всіх етапах - важлива умова для забезпечення належної якості продукції. Всі замовлення доставляємо з дотриманням температури в допустимих межах.

 

ВІДМОВА ВІД ЗАМОВЛЕННЯ

Ви можете відмовитися від замовлення під час передачі товару кур'єром в наступних випадках:

1. неналежний товарний вигляд: якщо пошкоджена упаковка або зовнішній вигляд не відповідає заявленому.

2. Не відповідність з номенклатурою: якщо доставлений не той товар / не все замовлення.

Будь ласка, перевіряйте склад замовлення і зовнішній вигляд товарів в присутності нашого кур'єра. Після того як він пішов, претензії за зовнішнім виглядом і його кількістю ми прийняти не зможемо.

 

ПОВЕРНЕННЯ

 

Ви можете повернути червону ікру неналежної якості при дотриманні температурного режиму зберігання і наявності 95% вмісту банки.

Протягом гарантійного терміну червона ікра зберігається при температурі -4 ....- 6 С. Звертаємо Вашу увагу, що побутові холодильники тримають температуру від 0 до +6 С. Тому, ми рекомендуємо їсти червону ікру протягом перших 5 днів після доставки. По закінченню цього терміну ми не зможемо прийняти претензії щодо якості ікри.

 

Оформлюючи замовлення Покупець підтверджує свою згоду з Договором публічної оферти