ТОВ «Рибкоппродукт» – Ваш надійний партнер у світі рибної продукції!
 
 
ТОВ «Рибкоппродукт» (РКП) - це сучасне, конкурентоспроможне та високотехнологічне підприємство, яке спеціалізується на виробництві продукції з риби та морепродуктів. Наша компанія була заснована у 1998 році і з того часу займає гідне місце на ринку України. За ці роки ми набули досвіду та здобули довіру споживачів, завдяки нашій високоякісній продукції та стійкості до викликів ринку.
 
Наш асортимент виготовленої продукції вражає своєю різноманітністю. Ми виробляємо ікру різних видів риб, таких як: білу (минтай, тріска, сайда), червону (форель, горбуша, кета, кижуч, нерка, чавича) та чорну (ікра білуги та осетра). Наш асортимент також включає в себе різноманітні види риби та виробів з риби - солених, копчених, сушених, в’ялених у вигляді філе, смужок, скибок, стружки, ковбасок, паличок, соломки та власне самої риби. Ми горді тим, що можемо пропонувати продукцію як з червоної риби (лосось, кета, горбуша, форель), так і з білих порід риб, таких як: минтай, хек, пікша, морський окунь та тріска.
 
Наш асортимент також включає продукцію рибної пастеризованої, стерилізованої, що являє собою пате та суфле з додаванням морепродуктів, а також консерви з риби.
 
На нашому підприємстві ми вдосконалюємо рецептури, вивчаємо вимоги споживачів та ринків збуту, оновлюємо технологічне обладнання та розширюємо виробничі потужності. Ми також успішно проходимо зовнішні аудиторські перевірки щодо підтвердження нашої спроможності випускати якісну та безпечну рибну продукцію.
 
На нашому підприємстві функціонує власна випробувальна лабораторія, оснащена всім необхідним обладнанням та засобами вимірювальної техніки. Кожні три роки ця лабораторія підтверджує свої технічні можливості для проведення випробувань у закріпленій галузі в сторонній акредитованій лабораторії. Вся наша продукція періодично проходить контроль за показниками безпечності у сторонній незалежній акредитованій лабораторії. Підтвердженням якості нашої продукції є протоколи випробувань, що вона не містить важких металів, токсинів, радіонуклідів, гістаміну (для риби), а мікробіологічні та фізико-хімічні показники знаходяться в допустимих межах згідно нормативних документів.
 
Наша компанія завжди прагне до вдосконалення та розширення горизонтів. У червні 2019 року ми ініціювали розробку і впровадження нових вимог міжнародних стандартів якості, зокрема - сертифікацію за схемою FSSC 22000. Ця схема забезпечує відповідність системи харчової безпечності підприємства усім вимогам міжнародних стандартів ISO 22000:2005, ISO TS 22000-1 та додатковим вимогам FSSC 22000. Сертифікат на відповідність вимогам міжнародного стандарту FSSC 22000 дає нам можливість експортувати нашу продукцію у 180 країн світу.
 
З 25 червня 2019 року ТОВ «Рибкоппродукт» включено до Європейського Реєстру підприємств експортерів, що мають право експортувати свою продукцію до країн Латвії, Литви, Німеччини, Польщі та Словенії.
 
Ми пишаємося своєю історією і досягненнями. Наша компанія постійно розвивається і докладає найбільші зусилля, щоб задовольнити потреби наших клієнтів у високоякісній рибній продукції. Наша місія - принести смак та користь моря до кожного столу. Ви можете бути впевнені, що обираючи продукцію ТОВ «Рибкоппродукт», ви обираєте якість, надійність та безпеку.
 
Дякуємо за те, що ви з нами!

Скарби морів у магазині «Ікорний Дім»: вишуканий смак та безпека

Магазин «Ікорний Дім» належить вітчизняному підприємству ТОВ «Рибкоппродукт» (РКП). Наша компанія, заснована в 1998 р., спеціалізується на виробництві харчових продуктів, а також делікатесів, які виготовлені з морепродуктів високої якості. Різні морепродукти, солону та копчену рибу, різних сортів ікру риби в Україні купити в магазині «Ікорний Дім» сьогодні може кожна людина незалежно від місця її проживання.

Про компанію «Ікорний Дім»

Пріоритет нашої компанії — якісна продукція на внутрішній та зовнішній ринок

Включення у 2019 р. ТОВ «Рибкоппродукт» до Європейського Реєстру експортерів дозволяє нам постачати свою продукцію до Німеччини, Словенії, Польщі, Литви та Латвії. У тому ж році наша компанія починає активно впроваджувати нові стандарти якості, які відповідають сертифікації за схемою FSSC 22000, що передбачає, у тому числі відповідність системи харчової безпеки нашого підприємства всім міжнародним стандартам ISO 22000:2005, ISO TS 22000-1, додатковим вимогам.

Наше підприємство є надійним та стабільним експортером власної продукції у 180 країн по всій планеті, це право нам дає наявність сертифіката FSSC 22000. Наша компанія успішно утвердилася на українському ринку, жителі різних міст України регулярно відвідують наш онлайн магазин, щоб замовити у «Ікорний Дім» морепродукти та риб’ячу ікру. Здобути довіру споживачів нам вдалося в результаті:

 • наполегливої праці наших спеціалістів на всіх виробничих рівнях;
 • регулярного вивчення ринку та його тенденцій;
 • бездоганної якості продукції, що випускається нами;
 • гнучкості у прийнятті певних рішень з урахуванням викликів сучасного ринку та конкурентної боротьби;
 • лояльна цінова політика для внутрішнього ринку.

Наша компанія є сучасним підприємством, орієнтоване також на високу конкурентоспроможність і передові технології у виробництві корисних та смачних харчових продуктів з морепродуктів.

Асортимент продукції, що випускається на підприємстві ТОВ «Рибкоппродукт»

Наша компанія рада запропонувати любителям морепродуктів різноманітну продукцію. Ми пропонуємо вам вибрати вишукані делікатеси з морепродуктів у магазині «Ікорний Дім». До покупки також пропонується традиційна солона, в'ялена, сушена та копчена риба різних сортів, різних способів приготування, у різноманітності форм та пакування. Ви можете бути абсолютно впевнені у високій якості та безпеці нашої продукції, пригощаючи морськими делікатесами своїх близьких чи друзів.

Крім різних способів приготування риби, ми спеціалізуємося на виготовленні ікри різних її видів, включаючи:

 1. Білу ікру — використовуються такі види риб, як тріска, минтай та сайда.
 2. Червону ікру — з форелі, горбуші, кети, кижуча, нерки, чавичі.
 3. Чорну ікру — використовується така морська риба, як білуга та осетр.

Також ви можете купити в «Ікорний Дім» свіжу рибу будь-якого виду та у будь-якій кількості з представленого в нашому магазині асортименту.

Асортимент морепродуктів в «Ікорний Дім» різноманітний і включає різні види риби, продуктів з риби у вигляді в'ялених, солоних, сушених і копчених виробів, представлених у вигляді

 • добірного філе;
 • невеликі смужки;
 • елегантних скибочок;
 • ніжної стружки;
 • ароматних ковбасок;
 • оригінальних паличок;
 • тонкі соломки.

Ми пишаємося можливістю запропонувати вам різноманітну, безпечну та дуже корисну для організму людини продукцію:

 • з червоної риби — форелі, лосося, горбуші, кети;
 • з білих сортів риби — минтая, хека, пікші, морського окуня та тріски.

Наш асортимент доповнюють рибні продукти, які отримуються в результаті пастеризації, стерилізації, консервації. Ви можете вибрати у нас продукти як соління, копчення, рибні консерви, морепродукти у вигляді пасти або, наприклад, купити ніжне суфле з додаванням морепродуктів.

Про магазин «Ікорний Дім»

Переваги продукції з дарів моря від української компанії ТОВ «Рибкоппродукт»

 1. Безпека та висока якість, зумовлені наступними факторами:
  • регулярними перевірками нашої продукції у незалежних лабораторіях;
  • безпеку продукції та відсутність у ній важких металів, токсинів, радіонуклідів та гістаміну;
  • відповідність кожного продукту мікробіологічним та фізико-хімічним світовим стандартам.
 2. Інновації та удосконалення, які включають:
  • регулярне оновлення рецептур, виходячи з потреб ринку та вимог клієнтів;
  • модернізацію технологічного обладнання;
  • Розширення виробничих потужностей.
 3. Високі технічні стандарти, представлені:
  • власними випробувальними лабораторіями, що оснащені всім необхідним сучасним обладнанням;
  • результати зовнішніх аудитів, які проводяться кожні три роки для підтвердження відповідності технічним стандартам.
 4. Стійкий та перспективний розвиток компанії, орієнтований на задоволення потреб клієнтів у високоякісній рибній продукції.

Запрошуємо вас відвідати онлайн магазин «Ікорний Дім», щоб купити морепродукти та ікру риби з доставленням в Києві та у будь-який інший населений пункт України, а також за межі нашої країни. Вибираючи продукти в нашому магазині, ви обираєте гарантовану якість, надійність та безпеку.